Pro notebooky

586 položek celkem
Baterie replacement Dell 14V, N4030
Novinka
359 Kč
BT/DE-14V
Baterie mitsu Dell 14V N4030
Novinka
439 Kč
BC/DE-14V
Baterie mitsu HP 2230s, CQ20-100
Novinka
439 Kč
BC/HP-2230
Baterie movano Asus A540, F540, X540
Novinka
529 Kč
BT/AS-X540
Baterie movano HP SleekBook 14, 15z (2200mAh)
Novinka
529 Kč
BT/HP-PA14
Nahoru
Další produkty

Nevydrží vám baterie v notebooku na jedno nabití tolik jako dříve, nebo se v nejméně vhodný okamžik notebook vypne, i když vám notebook ukazuje že vám zbývá ještě několik procent baterie?

Nová kvalitní baterie pro váš notebook je ideálním řešením tohoto problému. Inteligentní čip ochrání váš notebook proti přepětí, přehřátí, zkratu, přetíženi, hlubokému vybití a přebití. Za kvalitou našich baterií si stojíme, záruka u všech je 24 měsíců na funkčnost a 12 měsíců na kapacitu. Baterie se pyšní certifikacemi CE, RoHS.

Daná baterie je vždy kompatibilní s notebooky uvedenými v záložce “Vhodná pro”.

V notebooku je baterie jeden z nejčastěji měněných náhradních dílů a největší podíl na opotřebení baterie způsobuje každodenní nabíjení bateriových článků, kdy jejich kapacita se při nabíjení snižuje a postupně klesá i výdrž baterie na jedno nabití.
Z vlastních zkušeností víme, že nejvhodnější je baterii vyměnit po přibližně 600 nabíjecích cyklech (jedno nabití baterie = jeden nabíjecí cyklus), což přibližně odpovídá 3 rokům využívání vaší baterie v notebooku.

Bateriové články jsou srdcem každé baterie a proto naše baterie obsahuje články od renomovaného výrobce Tianneng. Díky nejvyšší kvalitě článků, je výdrž baterie totožná s originální baterií.

Inteligentní chip s několikanásobným ochranným zabezpečením je součástí baterie. Tento chip hlídá bezproblémový chod notebooku a řídí nabíjení jednotlivých větví článků.
Ochranné zabezpečení chrání baterii před přebitím a podvybitím, kdy díky těmto bezpečnostním prvkům se prodlužuje životnost baterie.

cara