Pro notebooky

Nevydrží vám baterie v notebooku na jedno nabití tolik jako dříve, nebo se v nejméně vhodný okamžik notebook vypne, i když vám notebook ukazuje že vám zbývá ještě několik procent baterie?

Nová kvalitní baterie pro váš notebook je ideálním řešením tohoto problému. Inteligentní čip ochrání váš notebook proti přepětí, přehřátí, zkratu, přetíženi, hlubokému vybití a přebití. Za kvalitou našich baterií si stojíme, záruka u všech je 24 měsíců na funkčnost a 12 měsíců na kapacitu. Baterie se pyšní certifikacemi CE, RoHS.

Daná baterie je vždy kompatibilní s notebooky uvedenými v záložce “Vhodná pro”.

V notebooku je baterie jeden z nejčastěji měněných náhradních dílů a největší podíl na opotřebení baterie způsobuje každodenní nabíjení bateriových článků, kdy jejich kapacita se při nabíjení snižuje a postupně klesá i výdrž baterie na jedno nabití.
Z vlastních zkušeností víme, že nejvhodnější je baterii vyměnit po přibližně 600 nabíjecích cyklech (jedno nabití baterie = jeden nabíjecí cyklus), což přibližně odpovídá 3 rokům využívání vaší baterie v notebooku.

Bateriové články jsou srdcem každé baterie a proto naše baterie obsahuje články od renomovaného výrobce Tianneng. Díky nejvyšší kvalitě článků, je výdrž baterie totožná s originální baterií.

Inteligentní čip s několikanásobným ochranným zabezpečením je součástí baterie. Tento chip hlídá bezproblémový chod notebooku a řídí nabíjení jednotlivých větví článků.
Ochranné zabezpečení chrání baterii před přebitím a podvybitím, kdy díky těmto bezpečnostním prvkům se prodlužuje životnost baterie.

Při výběru baterie dbejte především na správné napětí baterie, které musí být shodné se specifikací daného notebooku.
Baterie do notebooků se vyrábějí buďto s napětím 11.1V (10.8V) jsou shodné a můžete baterii použít) nebo 14.8V (14.4V) jsou shodné a můžete baterii použít.
Baterie s napětím 11.1V (10.8V) mají 6 článků, baterie s napětím 14.8V (14.4V) mají 8 článků.

cara

Nejprodávanější

912 položek celkem

Cena

12719
112719

Značky

Položek k zobrazení: 912
Nahoru
Další produkty